istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Glovo sürücüsü olmak ne kadar kazandırır?

Glovo, 2015 yılında İspanya Barselona’da kurulan bir şirkettir. Glovo, kendi mobil uygulaması üzerinden gelen siparişleri; tedarik edip, müşteriye kuryeler aracılığı ile ulaştıran bir kurye servisidir. Yiyecek, içecek, market ve kurye ihtiyaçları Glovo mobil uygulaması üzerinden giderilebilir. Ülkemizde de hizmette olan Glovo için merak edenler için söyleyeceklerimiz var. İşte Glovo sürücüsü olmak ne kadar kazandırır? sorusunun yanıtları…

Glovo sürücüsü olmak için nelere ihtiyacım var?

Glovo sürücüsü yani onların deyişi ile; Glover olmak için Motor ve A2 ehliyete sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca 18 yaşından büyük kişiler Glover olabilirler. Son olarak da bir akıllı telefona sahip olmanız gereklidir.

Glovo sürücüsü nasıl olabilirim? 

Glovo sürücüsü olabilmek için; https://glovoapp.com/tr/glovers linki üzerinde yer alan formu doldurmanız gerekmektedir. Form içerisinde; ad ve soyad, telefon numaranız ve hizmet vermek istediğiniz şehir bilgisi yer almaktadır. Formu dolduktan sonra tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Sonra firma tarafından yapılan yönlendirmeler ile sürücü olmak adına işlemleri gerçekleştirebileceksiniz.

Peki Glovo sürücüsü olmak ne kadar kazandırır?

Gelelim kuru fasulyenin faydalarına. Glover olarak dağıttığınız her 1 adet paketin ortalama ücreti aşağıdaki gibi hesaplanır;

 • 3.20 TL Açılış Ücreti + 0.91 Kuruş KM Ücreti olmaktadır. Ortalama olarak bir paketi teslim ederken 5 km yol kat ettiğiniz düşünerek de; 0.91 x 5 = 4,55 TL eder. Açılış ücreti eklendiğinde de 7,75 TL olur.
 • Yukarıda hesabını yaptığımız bir gönderinin ortalama ücreti 7,75 TL oluyor. Kötü hava koşullarında %125 ve %150 bonus eklenerek maksimum 11,62 TL bir paketten kazanılabilir.

Şimdi haftalık ve aylık olarak hesaplama yapalım;

  • Haftalık 20 paket teslim ettiğinizi düşünerek; 7.75 TL x 20 üzerinden 155 TL kazanacaksınız. Haftalık 20 paket dağıttığınız için de 40 TL bonus gelecektir. Bu şekilde haftalık 195 TL, aylık ise 780 TL kazanıyor olacaksınız. Bu tutarlar normal hava koşullarına göre hesaplanmıştır. 
  • Haftalık 40 paket teslim ettiğinizi düşünerek; 7.75 TL x 40 üzerinden 280 TL kazanacaksınız. Haftalık 40 paket dağıttığınız için de 90 TL bonus gelecektir. Bu şekilde haftalık 370 TL, aylık ise 1480 TL kazanıyor olacaksınız. Bu tutarlar normal hava koşullarına göre hesaplanmıştır. 
  • Haftalık 60 paket teslim ettiğinizi düşünerek; 7.75 TL x 60 üzerinden 465 TL kazanacaksınız. Haftalık 60 paket dağıttığınız için de 150 TL bonus gelecektir. Bu şekilde haftalık 615 TL, aylık ise 2460 TL kazanıyor olacaksınız. Bu tutarlar normal hava koşullarına göre hesaplanmıştır. 
  • Haftalık 90 paket teslim ettiğinizi düşünerek; 7.75 TL x 90 üzerinden 697 TL kazanacaksınız. Haftalık 90 paket dağıttığınız için de 270 TL bonus gelecektir. Bu şekilde haftalık 967 TL, aylık ise 3868 TL kazanıyor olacaksınız. Bu tutarlar normal hava koşullarına göre hesaplanmıştır. 
  • Haftalık 150 paket teslim ettiğinizi düşünerek; 7.75 TL x 150 üzerinden 1162 TL kazanacaksınız. Haftalık 150 paket dağıttığınız için de 650 TL bonus gelecektir. Bu şekilde haftalık 1812 TL, aylık ise 7248  kazanıyor olacaksınız. Bu tutarlar normal hava koşullarına göre hesaplanmıştır. 
Peki diğer detaylar nelerdir?
 • Glovo size part-time sigorta imkanı sunar.
 • Kazandığınız ücretler 2 haftada bir banka hesabınıza yatar.
 • Glovo ile çalışacağınız saatleri kendiniz belirleyebilirsiniz. Yani kendi işinizin patronu olacaksınız.
 • Glovo her ay <Yıldız> kuryelerini seçer. Bu kuryeler ücretsiz ekipman ve farklı ayrıcalıklara sahip olur.
 • Glovo ile çalışırken; siparişleri Glovo kart ile atarsınız. Bu şekilde çalışırken cebinizden para çıkmayacaktır.
 • Glovo ile anlaşmalı noktalardan ürünlerin hazırlanmasını beklemeden hızlıaca teslim alıp yola çıkarsınız.
 • Glovo takvim sistemiyle size saatte 2 pakete kadar atma şansı sunar. Seçtiğiniz her saat paket atacağınızı bilirsiniz. Gloverlar çalışmayı sever ve çalıştıkça daha fazla kazanır.
 • Yukarıda belirttiğimiz tüm bilgiler Glovo’nun düzenlemiş olduğu kazanç tablosundan alıntılanmıştır. Zaman içerisinde değişiklik gösterebilir. En doğru bilgileri Glovo firmasından alabilirsiniz.

Ayrıca Glover olurken; Glovo’dan ekipman ürünleri alacaksınız. Bunlar ücretli olabilmektedir. Ayrıca bildiğimiz kadarı ile bazı bölgelerde sipariş gelmese dahi; 1 saatlik sabit ücret hizmeti bulunmaktadır.

Bu gibi detay ve sorularınız için Glovo firması ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Glovo sürücüleri gruplarına Facebook üzerinden de katılabilirsiniz. Bu şekilde gruptaki diğer sürücülerin görüşlerini öğrenebilirsiniz.

 

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir