istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

GNÇ Avantaj 6 GB Kampanyası

GNÇ Avantaj 6 GB Kampanyası kapsamında Her yöne 750 dakika, 6 GB internet ve sosyal medyada 3 GB kullanım hakkı içeren paketi 34 TL’ye satın alabilirsiniz. İşte paket ile ilgili olarak tüm detaylar…

Kampanyanın içeriği nedir?

Her yöne 750 dakika, 6 GB internet kullanım hakkı, Instagram, Facebook, Twitter ve YouTube için geçerli 3 GB kullanım hakkı, her yöne 250 SMS, fizy için geçerli 5 GB, fizy için başlangıç üyeliği, Dergilik için 5 GB ve BiP üzerinde geçerli 5 GB kullanım hakkı bulunmaktadır. Paketin ücreti 34 TL’dir.

Paketten kimler yararlanabilir?

Son 90 içerisinde yeni bir hat alarak ya da numarasını taşıyarak Turkcell Hazır Kart kullanıcısı olan ve son 30 gün içinde numarasını Turkcell’den taşımamış 25 yaş ve altında bulunan abonelere yararlanabilir.

Paketi nasıl satın alabilirim? 

Paketi satın alabilmek için; GNC Avantaj 6 GB yazıp 2200’a SMS göndermeniz yeterlidir. Ayrıca Turkcell Mağazalarından, Dijital Operatör Uygulamasından ve 532 Müşteri Hizmetleri üzerinden paketi satın alabilmek mümkündür.

GNÇ Avantaj 6 GB Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • SMS ile satın alınan paketlerde, kampanya iptal edilmedikçe hattınızda yeterli TL olması halinde 30 günde bir otomatik yenilenir. Bu şekilde paket 12 ay boyunca yenilenecektir. Yenilenme sırasında hattınızda yeterli TL yok ise; 60 gün boyunca sistem denemeye devam eder. Eğer 60 gün boyunca paket yenilenmez ise iptal olur.
  • Paket kapsamında kullanılmayan haklarınız sonraki döneme devretmez, 30 günlük kullanım süresi sonunda iptal olur.
  • Diğer detaylara TURKCELL.COM.TR üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir