GNC Full 11 GB Kampanyası

GNC Full 11 GB Kampanyası içeriğinde 11 GB internet kullanım hakkı, her yöne 1000 dakika ve her yöne 1000 SMS bulunmaktadır. Ücreti 50 TL’dir. Bu kampanyadan 25 yaş ve altında bulunan Turkcell faturasız aboneleri yararlanabilmektedir. Daha detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz…

Kampanya kapsamında bulunan 11 GB internet kullanım hakkının 5’i gece 22:00 ile 06:00 arasında geçerlidir. Ayrıca BiP uygulamasında geçerli 5 GB, fizy Başlangıç üyeliği, Dergilik üyeliği ve Dergilik uygulamasında geçerli 5 GB kullanım hakkı bulunmaktadır.

Bu paketi Bayi Nakit POS haricinde satın almalar hariç farklı bir kanal üzerinden satın alınması halinde iptal edilmediği ve hattınızda yeterli TL olması halinde 30 günde bir otomatik olarak yenilenecektir.

Nasıl satın alırım?

Bu paketi GNC FULL 11GB yazıp, 2200’a göndererek satın alabilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama üzerinden ve turkcell.com.tr üzerinden de satın alma yapabilirsiniz. GNC Full 11 GB Kampanyası ile ilgili olarak detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir