GNC Full 11 GB Paket Kampanyası

GNC Full 11 GB Paket Kampanyası kapsamında 30 gün geçerli her yöne 1000 dakika, 1000 SMS, tüm gün geçerli 6 GB ve 22:00 ile 06:00 arasında geçerli 5 GB olmak üzere toplamda 11 GB internet kullanım hakkı, fizy Başlanıç Üyeliği, Dergilik üyeliği ve Dergilik üzerinde kullanabileceğiniz 5 GB kullanım hakkı bulunmaktadır. İşte paket ile ilgili diğer detaylar…

Kimler yararlanabilir?

Bu paketten Turkcell faturasız 25 yaş ve altındaki aboneler yararlanabilir.

Paketi nasıl satın alabilirim? 

GNC FULL 11GB yazıp 2200’a SMS Göndererek paketi satın alabilirsiniz. Ayrıca Turkcell Mağazaları ve 532 Müşteri Hizmetleri üzerinden de paketi satın alabilirsiniz.

GNC Full 11 GB Paket Kampanyası ile ilgili olarak diğer detaylar nelerdir? 

POS kanalı dışında kanallardan satın alınan paketler hattınızda yeterli TL olması durumunda 30 günde bir otomatik olarak yenilenir. POS kanalından satın alınan paketler ise 30 gün geçerlidir. 30 günün sonunda yenilenmeden iptal olur.

Ayrıca 30 günlük paket süresince POS kanalı dışındaki kanallardan satın alınan paketlerden 1 kez, POS kanalından ise 4 kez paket satın alabilirsiniz.

Paket hattınıza gelen SMS aktivasyonu mesajı ile aktif olur. Sonra kullanımlarınızı paket üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Daha detaylı bilgilere GNCTRKCLL sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sitemizde bulunan diğer Turkcell Kampanyalarına https://okampanya.com/operator-kampanyalar/turkcell/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, promosyonlar, çekiliş kampanyaları, girişimciliğe dair içerikler, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz. www.okampanya.com

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir