Gnctrkcll Burger King Kampanyası

Gnctrkcll Burger King Kampanyası 29 Şubat 2020 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya kapsamında Whopper Jr. Menü alana Tavuklu Barbekü Deluxe Burger Menü hediye olacaktır. Kampanya ile ilgili diğer detaylar aşağıda yer almaktadır.

Kampanya nerelerde geçerlidir? 

29 Şubat 2020 tarihine kadar havalimanında bulunan Burger King restoranları, mobil restoran ve paket servis “hariç” tüm Burger King restoranlarında geçerli olmaktadır.

Kampanyaya neler dahildir?

Kampanya kapsamında Whopper Jr. Menü alana Tavuklu Barbekü Deluxe Burger Menü hediye olacaktır.

Kampanyadan kimler yararlanabilir? 

Kampanyadan Turkcell / Gnctrkcll üyeleri yararlanabilmektedir.

Gnctrkcll Burger King Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir? 

Kampanya farklı indirim ve promosyonlar ile birleştirilemez. Menüye ayran dahil olmamaktadır. Portakal suyu, milkshake, limonata, çilekli limonata ve süt için fiyat farkı uygulanmaktadır.

Kampanya 150.000 adet ile sınırlandırılmıştır.

TAB Gıda önceden haber vermeden kampanya dahilinde değişiklik yapabilir. Kampanyayı durdurabilir. Kampanyaya dair diğer detaylar için ise Burger King ve GNCTRKCLL firmasının sitesinden detayları okuyabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir