Gordion AVM 10.000 TL Çekiliş Kampanyası

Gordion AVM 10.000 TL Çekiliş Kampanyası kapsamında 4 Ekim 2019 ile 19 Ocak 2020 tarihleri arasında Ankara’da bulunan Godion AVM içindeki mağazalardan aynı gün içinde 100 TL ve katları tutarında (Her 100 TL için 1 adet çekiliş hakkı) alışveriş yaparak; AVM içinde bulunan kampanya danışma noktalarına gidip fiş / fatura /e-fatura ibraz eden bireysel müşteriler çekilişe katılım numarası, ad, soyad, doğum tarihi, telefon, adres ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

20 şanslı talihli 10.000 TL içeren Gordion Kart,
20 şanslı talihli 5.000 TL içeren Petrol Ofis yakıt kartı kazanacaktır.

toplamda 40 talihli ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 25 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 29 Ocak 2020 tarihinde Posta Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Gordion AVM 10.000 TL Çekiliş Kampanyası ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere AVM içinde yer alan kampanya danışma noktalarından ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir