Gratis 25 TL MaxiPuan Kampanyası

Gratis 25 TL MaxiPuan Kampanyası Maximum kart kullanıcılarına özel olmaktadır. Kampanya dahilinde Maximum Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılım sağlayarak; 1 Mayıs ile 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında Gratis.com üzerinden yapacağınız tek seferde 100 TL ve üzeri alışverişlere 25 TL MaxiPuan kazanılabilecektir. Kampanya detayları aşağıda yer almaktadır…

Kampanyaya katılabilmek için kampanya tarihleri arasında alışverişten önce ya da sonra Maximum mobil uygulamasına giriş yapıp, kampanyanın içine girip “Katıl” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Kampanyaya İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Mercedes Card, Maximiles ve İş’te Üniversiteli) dahil olmaktadır.

Bir müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilir. Kazanılan MaxiPuan ödülü 7 Haziran 2019 tarihinde kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir ve 17 Haziran 2019 tarihine kadar kullanılabilir. 18 Haziran 2019 tarihi itibari ile kullanılmayan MaxiPuan’lar geçerliliğini yitirecektir.

Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere Maximum ve Gratis firmalarının resmi WEB siteleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir