Gratis Kadınlar Günü Kampanyası

Kadınlar günü yaklaşıyor. Kozmetik markaları Kadınlar Gününe özel kampanyalarını açıklamaya başladı. Ülkemizde lider markalardan olan Gratis Kadınlar Günü Kampanyası için detayları paylaştı. Buna göre kampanya 27 Şubat ile 8 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleşecektir. Kampanya detayları aşağıda yer almaktadır…

Gratis Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında Gratis Kart‘lılara özel %50’ye varan indirimler ile kampanya devam ediyor. Kampanyaya dahil olan ürünler arasında makyaj malzemeleri, cilt bakım ürünleri, vücut bakım ürünleri, el kremleri, şampuan ürünleri, saç bakım ürünleri, saç boyaları, ağız bakım ürünleri, hijyenik pedler ve daha fazlası bulunmaktadır. Kampanya kapsamında bulunan indirim miktarı maksimum olarak %50’dir. %40 ve %30 indirimli ürünler de mevcuttur. Gratis kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir.

Kampanyaya dahil olan ürün gruplarına ve indirim miktarlarına detaylı olarak ulaşabilmek için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca kampanya ile ilgili olarak detaylı bilgilere Gratis mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir