Gratis Kart Çekiliş Kampanyası

Gratis Kart Çekiliş Kampanyası kapsamında 1 ile 30 Ekim 2018 tarihleri arasında GRATIS KAYIT yazıp, 7889’a ücretsiz SMS göndererek, gelen linkten ya da www.gratis.com adresinden şifreyi kullanarak Gratis Kart bilgilerinizi eksiksiz güncelleyerek çekilişe katılabilirsiniz! Çekiliş kapsamında en fazla bir adet çekiliş hakkına sahip olursunuz. Çekiliş sonuçları ilan edildi: https://okampanya.com/gratis-kart-cekilis-sonuclari/

Çekiliş sonucunda ne kazanacağım? diyorsanız hemen açıklayalım. Çekilişte 1 kişiye Samsung Galaxy S9 Plus 64GB Cep Telefonu, 1 kişiye Samsung Galaxy J7 Pro 32GB Cep Telefonu, 1 kişiye Samsung Galaxy J6 J600 32GB Cep Telefonu verilecektir.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 14 Kasım 2018 tarihinde, saat 10:00’da noter huzurunda herkesin katılımına açık bir şekilde U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri adresi ise: Sütlüce Mah. Bayrak Sokak. No:4/A Sütlüce/Beyoğlu/İstanbul adresinde yapılacaktır.

Çekilişin sonucu 20 Kasım 2018 tarihinde Takvim gazetesinde ve okampanya.com adresi üzerinden açıklanacaktır. Asil ve yedek talihlilere posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Katılımcıların adres bilgileri yetersiz ise; gazetede yapılan ilan tebliğ yeterli olacaktır. Asil talihlilerin 05 Aralık 2018 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise 20 Aralık 2018 tarihine kadar kimlik fotokopileri, iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr mail adresine, ya da firmanın fax numarasına ya da firmanın şirket adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayanlar, istenen belgeleri eksik olanlar ikramiyeleri alamazlar. (Fax numarası ve adres ile ilgili bilgiye Gratis’in sitesinde yer alan PDF dosyasından ulaşabilirsiniz.)

Gelelim diğer detay bilgilere; KDV ve ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bir katılımcı birden fazla hediye kazanamaz. Ayrıca 18 yaşından küçükler, Gratis çalışanları, U2 Tanıtım ve Promosyon çalışanları çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile hediyeleri verilmez. Çekiliş ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye burada yer alan Gratis’in hazırladığı PDF dosyasından ya da Gratis müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

4 thoughts on “Gratis Kart Çekiliş Kampanyası

 • Ekim 2, 2018 tarihinde, saat 5:11 pm
  Permalink

  Gratisten alışveriş yapıyorum yapıyorum doyamıyorum bu harika bi kampanya olmuş tşk 😉

  Yanıtla
  • Ekim 3, 2018 tarihinde, saat 3:39 pm
   Permalink

   Rica ederiz, umarım çekilişten de hediye kazanabilirsiniz. 🙂

   Yanıtla
 • Ekim 31, 2018 tarihinde, saat 4:59 am
  Permalink

  çekiliş sonuçları açıklandı fakat ben kazananların isimlerini göremiyorum 🙁

  Yanıtla
  • Ekim 31, 2018 tarihinde, saat 8:48 pm
   Permalink

   Çekilişin sonucu 20 Kasım 2018 tarihinde Takvim gazetesinde ve okampanya.com adresi üzerinden açıklanacak. 🙂

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir