Gratis Kart Çekiliş Sonuçları

Gratis Kart Çekiliş Sonuçları 14 Kasım 2018 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilen çekiliş ile açıklandı. Resmi sonuçların açıklanma tarihi ise 20 Kasım 2018’dir. Çekiliş sonuçları 20 Kasım tarihli Takvim gazetesinden ve sitemizden (okampanya.com) yayınlandı. Sonuçlar aşağıdaki gibidir;

Samsung Galaxy S9 Kazanan Asil Talihli

Seda Alagöz

Samsung Galaxy J7 Pro Kazanan Asil Talihli

Burçin Erten / İstanbul

Samsung Galaxy J6 Kazanan Asil Talihli

Necla Demir / Adana


Samsung Galaxy S9 Kazanan Yedek Talihli

Pınar Kıp / İzmir

Samsung Galaxy J7 Pro Kazanan Yedek Talihli

Pınar Aydın /

Samsung Galaxy J6 Kazanan Yedek Talihli

Demet Öner / Mersin

Asil ve yedek talihlilere posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Katılımcıların adres bilgileri yetersiz ise; gazetede yapılan ilan tebliğ yeterli olacaktır. Asil talihlilerin 05 Aralık 2018 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise 20 Aralık 2018 tarihine kadar kimlik fotokopileri, iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr mail adresine, ya da firmanın fax numarasına ya da firmanın şirket adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayanlar, istenen belgeleri eksik olanlar ikramiyeleri alamazlar.

KDV ve ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bir katılımcı birden fazla hediye kazanamaz. Ayrıca 18 yaşından küçükler, Gratis çalışanları, U2 Tanıtım ve Promosyon çalışanları çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile hediyeleri verilmez.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir