Gratis Kart iPhone XS Çekiliş Kampanyası

Gratis Kart iPhone XS Çekiliş Kampanyası kapsamında 15 Mart ile 30 Nisan 2019 tarihleri arasında GRATIS KAYIT yazıp, 7889’a ücretsiz olarak SMS gönderen ve gelen SMS’in içerisinde yer alan linkten ya da SMS’in içinde yer alan şifre ile gratis.com adresinden Gratis Kart bilgilerini eksiksiz olarak güncelleyen ya da güncel bilgilerini onaylayanlar çekilişe katılım sağlamaya hak kazanacaktır.

Çekiliş sonucu https://okampanya.com/gratis-kart-iphone-xs-cekilis-sonucu/ linki üzerinde yer almaktadır….

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli Apple iPhone XS 64 GB telefon kazanacaktır. (Ürün değeri: 9899 TL)

2 şanslı talihli iPhone 7 32 GB telefon kazanacaktır. (Ürün değeri: 4499 TL)

Toplamda 3 kişiye ödül dağıtılacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 15 Mayıs 2019 tarihinde noter huzurunda, halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonuçları ise 21 Mayıs 2019 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Gratis Kart iPhone XS Çekiliş Kampanyası ile ilgili diğer detaylar nelerdir?

Çekiliş sonucunda asil ve yedek talihlilere tebligat yapılacaktır. İkramiye kazanan katılımcıların adres bilgileri eksik ya da bilinmiyor ise gazeteden yapılacak tebliğ yeterli olacaktır. Asil talihliler 5 Haziran 2019 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise 20 Haziran 2019 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr adresine ya da U2 Tanıtım’ın adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir.

İlgili tarihlere kadar başvurmayan talihliler ikramiye kazanamayacaktır. Gratis çalışanları, U2 Tanıtım çalışanları, tüzel kişiler ve 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp, kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında yer alan diğer vergi ve yasal yükümlülükler de talihlilere aittir.

Çekiliş ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere U2 Tanıtım ya da Gratis müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir