Gratis Kart nasıl alınır? Gratis kart ücretli mi?

Ülkemizdeki kozmetik devi firmalarından birisi olan Gratis’in kampanyalarından yararlanabilmek için; sadakat programı olan Gratis Karta sahip olmak gerekiyor. Peki Gratis Kart nasıl alınır? Gratis kart ücretli mi? Bu soruların yanıtlarını sizler ile yazımız içerisinde paylaşıyoruz. İşte o detaylar…

Gratis kart nasıl alınır?

Gratis Karta sahip olmak için ya da Gratis kart ile size özel kampanyalardan yararlanabilmek adına; telefonunuzdan GRATIS KAYIT yazıp 7889’a ücretsiz olarak SMS gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz SMS’in akabinde tarafınızda bir SMS gelecektir. Gelecek olan SMS içerisinde bir aktivasyon kodu ve link bulunmaktadır. Linkin üzerine tıklayıp; telefon numaranızı ve size gelen aktivasyon kodunu girerek kartınızı aktif edebilirsiniz. Ardından açılacak sayfada sizden istenen bilgileri girmeniz gerekmektedir.

Peki Gratis kart ücretli mi?

Yukarıda açıkladığımız yöntem ile Gratis Karta sahip olmanız halinde herhangi bir ücret ödemeniz gerekmeyecektir. Telefon numaranızı Gratis mağazalarındaki görevlilere ileterek; kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Gratis mağazalarından da Gratis Kart için başvuru yapabilirsiniz. Bu şekilde yapılan başvurularda, tarafınıza kart teslim edildiğinden dolayı ufak bir ücretlendirme olabilir. Sizleri yanıltmamak adına net bilgi şu an için veremiyoruz.

Daha detaylı bilgilere Gratis.com üzerinden ya da Gratis mağazalarından ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki diğer yazılarımızı keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz. www.okampanya.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir