Gratis Kasım Ayı Fırsat Dolu Kampanyası

Gratis Kasım Ayı Fırsat Dolu Kampanyası kapsamında 1 ile 26 Kasım 2019 tarihleri arasında indirim dolu bir ay geçecek. Kampanyaya dahil olan ürünler ve indirim miktarları ile ilgili diğer detaylar yazımız içinde yer almaktadır. İşte konu ile ilgili diğer detaylar…

Gratis Kasım Ayı Fırsat Dolu Kampanyası kapsamında hangi kategoriler bulunuyor?

Kampanyaya dahil olan ürün grupları içerisinde; saç bakım, cilt bakım, makyaj, sağlık ve hijyen ile parfüm & deodorant kategorilerine ait ürünler bulunmaktadır.  Kampanya kapsamında %50’ye varan çeşitli indirimler bulunuyor. Yani tüm ürünlerde indirim oranı %50 değildir. %40 ya da %30 indirimli ürünler de bulunmaktadır.

Kampanya ile ilgili diğer detaylı bilgilere Gratis mağazalarında bulunan görevlilerden ya da müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir