Gratis Little Caesars Kampanyası

Gratis Little Caesars Kampanyası kapsamında 31 Aralık 2018 tarihine kadar Gratis’ten alışveriş yapmış olan her müşteri Little Caesars Gel/Al siparişlerinde, telefon ile siparişlerde, www.littlecaesars.com.tr ve mobil uygulama üzerinden verilecek olan Orta Boy Parti Pizza ve 1 Litrelik içecek alışverişlerini indirimli olarak 23,90 TL’ye gerçekleştirebilecektir. Kampanya ile ilgili diğer detaylar aşağıda yer almaktadır;

İndirim kodları Gratis fişinizin altında yer almaktadır. Buradaki indirim kodunu kullanarak kampanyadan yararlanabilirsiniz. İndirim Gratis müşterilerine özel olmaktadır, bu kampanyadan faydalanabilmek için Gratis’ten alışveriş yapmanız şarttır. 31 Aralık 2018 tarihine, saat 23:59’a kadar kampanya geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan indirimli kodları geçerliliğini yitirecektir.

Bu kampanya farklı bir indirim ya da promosyonla birleştirilemez. Müşteri bazında sınırlandırma bulunmaktadır. 15 yaşından küçükler kampanyadan yararlanamaz. Little Caesars’ın gönderim alanları ile kampanya sınırlı olmaktadır. İstanbul, Ankara, Bursa, Bolu, Çanakkale, Kocaeli, Eskişehir, Adapazarı, Tekirdağ, Mersin, Zonguldak restoranlarında geçerlidir. Little Caesars ve Gratis kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgi için firmalar ile görüşebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir