Gratis Mor Perşembe Kampanyası

Gratis Mor Perşembe Kampanyası kapsamında 22 Kasım ile 25 Kasım 2018 tarihlerinde seçili ürünlerde tam %50’ye varan indirim yapmaktadır! Gratis, Black Friday kampanyaları yapanlar için de “Black Friday’den bize ne! Bu Perşembe…” sloganı ile gönderme yaparak; gülümsetmiştir. Hangi ürün grubunda indirim yapıldığına dair bilgiler aşağıda yer almaktadır;

Makyaj markalarında, cilt bakım ürünleri, yüz bakım ürünleri, saç bakım ürünleri, ağız bakım, duş&banyo, koku, ev, günlük ihtiyaç, kişisel bakım, hijyen, saç boyaları kategorilerinde %50’ye varan indirimler bulunmaktadır. Bu indirimlerden yararlanmak için Gratis Kart’ınızın olması gerekmektedir. Gratis Kart’ı nasıl alacağınızı bilmiyorsanız; buradan yazımıza ulaşarak öğrenebilirsiniz.

İlandaki fiyat ve kampanyalar başka indirim ve promosyonlarla birleştirilemez. Kampanya süresince Gratis Kart Puan kazanımı olmayacaktır. Kampanya ile ilgili olarak diğer detaylara Gratis mağazalarında bulunan görevlilerden ulaşabilirsiniz. Ayrıca indirimli ürün ve fiyatlara ulaşmak içinde buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir