Gratis Yılbaşı Kampanyası

Kozmetik sektörünün liderlerinden biri olan Gratis Yılbaşı Kampanyası kapsamında indirimlerini açıkladı! Gratis Kart’lılara özel %50’ye varan indirimler mevcut! Kampanya detaylarına başlamadan söyleyelim; “Gratis Kart Nasıl Alınır?” bilmiyorsanız, sizi ilk önce buradaki yazımıza alalım. Kampanyanın detayları aşağıda yer almaktadır;

Gratis’in sunduğu yılbaşı kampanyası 31 Aralık 2018 tarihine kadar sürecektir. Kampanya kapsamında Gratis Kart’lılara özel tüm makyaj markalarında, saç bakım ürünlerinde, duş jeli markalarında ve parfüm ürünlerinde %40 indirim bulunmaktadır.
Yüz bakım, cilt bakım, kişisel bakım, ağız bakım ürünlerinde %50’ye varan indirim bulunuyor. Markalara göre indirim oranında değişmeler mevcuttur.
Kampanyaya dahil olan diğer kategori ve ürünlere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kampanya dahilinde her bir ürün çeşidinde bir alışverişte en fazla 5 adet ürün için yararlanılabilir. Ürünler mağaza stokları ile sınırlıdır. Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgi için Gratis müşteri hizmetlerinden ya da Gratis mağazalarında bulunan görevlilerden bilgi alabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir