Gratis Yılbaşı Kampanyası

Kozmetik sektörünün liderlerinden biri olan Gratis Yılbaşı Kampanyası kapsamında indirimlerini açıkladı! Gratis Kart’lılara özel %50’ye varan indirimler mevcut! Kampanya detaylarına başlamadan söyleyelim; “Gratis Kart Nasıl Alınır?” bilmiyorsanız, sizi ilk önce buradaki yazımıza alalım. Kampanyanın detayları aşağıda yer almaktadır;

Gratis’in sunduğu yılbaşı kampanyası 31 Aralık 2018 tarihine kadar sürecektir. Kampanya kapsamında Gratis Kart’lılara özel tüm makyaj markalarında, saç bakım ürünlerinde, duş jeli markalarında ve parfüm ürünlerinde %40 indirim bulunmaktadır.
Yüz bakım, cilt bakım, kişisel bakım, ağız bakım ürünlerinde %50’ye varan indirim bulunuyor. Markalara göre indirim oranında değişmeler mevcuttur.
Kampanyaya dahil olan diğer kategori ve ürünlere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kampanya dahilinde her bir ürün çeşidinde bir alışverişte en fazla 5 adet ürün için yararlanılabilir. Ürünler mağaza stokları ile sınırlıdır. Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgi için Gratis müşteri hizmetlerinden ya da Gratis mağazalarında bulunan görevlilerden bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir