Grupanya Kıbrıs Tatil Çekiliş Kampanyası

Grupanya Kıbrıs Tatil Çekiliş Kampanyası kapsamında 17 Kasım 2019 tarihine kadar Grupanya mobil uygulamasını Google Play ya da AppStore üzerinden ücretsiz indirerek, kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapan ve bilgilerini eksiksiz şekilde tamamlayan ya da mevcut olan bilgilerini güncelleyen Grupanya üyeleri telefon numarası bilgilerini doğrulayarak ÇEkilişe Katıl butonuna bastıkları durumda 1 adet çekiliş hakkı kazanacaktır. Çekiliş sonucu açıklandı, https://okampanya.com/grupanya-kibris-tatil-cekilis-sonucu/ linkinden inceleyebilirsiniz.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 talihli çift kişilik Standart Deluxe odada 4 gece 5 gün Ultra Her Şey Dahil Merit Park Hotel & Casino Yılbaşı Galasına iki kişilik katılım hakkı kazanacaktır. (Ayrıca Sabiha Gökçen – Kıbrıs Ercan, Kıbrıs Ercan – Sabiha Gökçen olmak üzere gidiş dönüş uçak bileti ve transferleri kapsamaktadır.)

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 21 Kasım 2019 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 25 Kasım 2019 tarihinde Posta Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Grupanya Kıbrıs Tatil Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir? 
  • Asil talihli 10 Aralık 2019 tarihine kadar, yedek talihli ise 25 Aralık 2019 tarihine kadar başvuru yapması gereklidir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiye kazanamaz.
  • KDV ve ÖTV dışında diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylara Grupanya sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir