Grupanya Kıbrıs Tatil Çekiliş Sonucu

Grupanya Kıbrıs Tatil Çekiliş Sonucu 21 Kasım 2019 tarihinde noter huzurunda, halka açık yapılan çekilişe ile belirlendi. Çekilişin resmi sonucu ise 25 Kasım 2019 tarihinde Posta Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz. Çekiliş sonucu ve diğer detaylar yazımızda…

Kıbrıs Tatili Kazanan Asil Talihli

Hilal Alim

Kıbrıs Tatili Kazanan Yedek Talihli  

Hasine Çağlar

Grupanya Kıbrıs Tatil Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar nelerdir?

  • Asil talihli 10 Aralık 2019 tarihine kadar, yedek talihli ise 25 Aralık 2019 tarihine kadar başvuru yapması gereklidir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiye kazanamaz.
  • KDV ve ÖTV dışında diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylara Grupanya sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir