Haribo Mini Cooper Çekilişi

Haribo Mini Cooper Çekilişi Haribo Mini Cooper Çekilişi kapsamında 2020 model Mini Cooper otomobil ödülü kazanabilirsiniz. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

31 Aralık 2020 tarihine kadar yurt genelinde tüm satış noktalarından Haribo Şekerleme firmasına ait Haribo Altın Ayıcık 80 Gram, Haribo Altın Ayıcık 130 Gram, Haribo Happy Cola 80 Gram, Haribo Starmix 80 Gram, Haribo Solucan 80 Gram kampanya görselli ürününden satın alarak; ürün ambalajı içinde bulunan şifreyi; http://www.hariboile100de100eglence.com/ linkindeki ilgili alana ad, soyad, şifre, adres, telefon, doğum tarihi bilgileri ile birlikte girenler 1 adet çekiliş hakkı kazanacaktır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli 2020 model Mini Cooper ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 14 Ocak 2021 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 19 Ocak 2021 tarihinde Akşam Gazetesi ve sitemizde yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek detaylardan haberdar olabilirsiniz.

Haribo Mini Cooper Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

İkramiye tesliminde fiş / fatura ve şifreli ürünün ambalaj ibrazı zorunlu olmaktadır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylı bilgiler için http://www.hariboile100de100eglence.com/ linkini inceleyebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Windows 10 Education

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir