Haydi Aslanlar Okula Çekilişi

15 Ağustos ile 15 Eylül 2018 tarihleri arasında Türkiye genelinde tüm GS Store mağazalarından yapılacak 150 TL ve katları alışverişleriniz Haydi Aslanlar Okula Çekilişi için geçerli olacaktır. Hakan Çanta Sanayi ve Tic. A.Ş’nin GS markalı Hakan Çanta ürünlerinden satın alınan her 150 TL’lik alışveriş bir çekiliş hakkı verir. Çekilişe katılabilmek için; fişinizi saklamanız gerekir. Kişisel bilgileriniz ve fiş/fatura no bilgilerini www.haydiaslanlarokula.com adresine giriş yaparak çekiliş hakkını kazanacaksınız.

ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI… DETAYLI BİLGİYE https://okampanya.com/haydi-aslanlar-okula-cekilisi-sonuclari/ linkinden ulaşabilirsiniz. 

Çekiliş sonucunda ne kazanabilirim? 

Çekiliş sonucunda 5 kişi 44,99 TL değerinde Metin Oktay çocuk forması kazanacaktır. 3 kişi Galatasaray’ın kendi evinde belirlediği maçlarda seremoniye katılabilecektir. Seremoniye katılım yaşı 6 ile 9 arasındadır. Ebeveyn ve çocuk maçı çocuk tribününden izleyecek ve masraflar Galatasaray tarafından karşılanacaktır. (Passolig gereklidir.) 5 kişi çift kişilik antreman izleme ikramiyesi kazanacaktır. (ebeveyn ve çocuk olarak) Tesislere ulaşım talihlinin sorumluluğundadır.

Çekiliş ne zaman açıklanacak?

Çekiliş 01.10.2018 tarihinde, saat 11.00’da yapılacaktır. Kazanan talihliler ise; 03.10.2018 tarihi itibari ile sitemizden (okampanya.com) açıklanacaktır.

Kampanyaya 18 yaş ve altı kişiler katılamaz. Katılsalar dahi ikramiyeleri verilmez. Çekilişler için genel bir kural olmaktadır. Bir kişi sadece bir ikramiye kazanabilir, çekiliş ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir