istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Hepsiburada BMW 118i Çekiliş Kampanyası

Hepsiburada BMW 118i Çekiliş Kampanyası kapsamında 6 Eylül ile 30 Eylül 2019 tarihleri arasında HepsiBurada mobil uygulamasını akıllı cep telefonuna indirerek; kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak ya da hepsiburada.com sitesi üzerinden kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak Samsung Galaxy Note 10 ve Samsung Galaxy Note 10 Plus ürünlerinden herhangi birini satın alan müşteriler fatura üzerindeki her ürün için 1 adet çekiliş hakkı kazanacaktır. Yapılacak alışverişin Hepsiburada ve Samsung Türkiye mağazası olması gereklidir. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/hepsiburada-bmw-118i-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli BMW 118i Premium Line 2019 model otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 23 Ekim 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 25 Ekim 2019 tarihinde Akşam Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Hepsiburada BMW 118i Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Öncelikle belirtmemiz gerekir ki; ikramiye tesliminde fatura ibrazı zorunlu olmaktadır. Bu nedenle aldığınız ürünlerin faturalarını saklamanız sizin sorumluluğunuzda olmaktadır.
  • 9 Kasım 2019 tarihine kadar başvuru yapmayan asil talihliler ile 24 Kasım 2019 tarihine kadar başvuru yapmayan yedek talihlilere ikramiyeleri teslim edilmez.
  • Hepsiburada ve Samsung Türkiye dışında yer alan satıcılardan alınan ürünler kampanyaya dahil değildir.
  • 18 yaşından küçükler, D-Market Elektronik, Mucize Tanıtım çalışanları çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp, ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV harici diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır. Çekilişe dair diğer tüm detaylara Hepsiburada’nın sitesi üzerinden ve müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir