Hepsiburada Fairy iPhone 8 Çekiliş Kampanyası

Hepsiburada Fairy iPhone 8 Çekiliş Kampanyası kapsamında 17 Ekim ile 7 Kasım 2019 tarihleri arasında yurt genelinde Hepsiburada sitesine ve uygulamasına ücretsiz olarak kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak; satıcısı Hepsiburada olan Fairy Bulaşık Deterjanı, Fairy El Yıkama Sıvı ve Febreze ürünlerinden birlikte ya da ayrı tek seferde 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapan bireysel müşterilere fatura üzerindeki her 100 TL’lik promosyonlu ürünler için 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. Çekiliş sonucu belirlendi, https://okampanya.com/hepsiburada-fairy-iphone-8-cekilis-sonucu/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

3 şanslı talihli iPhone 8 64GB akıllı telefon,

30 kişi Samsung Bulaşık Makinesi (Dw60M5052FW),

300 kişi Duracell D1 Powerbank

olmak üzere toplamda 333 talihli ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 20 Kasım 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 26 Kasım 2019 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Hepsiburada Fairy iPhone 8 Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Asil talihliler 11 Aralık 2019 tarihine kadar, yedek talihliler ise 26 Aralık 2019 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri, fax göndermek ya da U2 Tanıtım’ın adresine istenilen belgeler ile şahsen başvuru yapmak gerekmektedir. İlgili tarihlere kadar başvuru yapmayan asil ve yedek talihliler ikramiye kazanamaz.
  • Yöntem Kozmetik, Procter & Gamble Tüketim, D-Market Elektronik, U2 Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansalar bile ödülü verilmez.
  • KDV ve ÖTV dışında diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylara Hepsiburada sitesinde yer alan kampanya sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir