Homecity AVM Mini Cooper Çekiliş Sonucu

Homecity AVM Mini Cooper Çekiliş Sonucu 13 Mart 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak yapılan çekiliş ile belirlendi. Çekilişe dair resmi sonuçlar ise 18 Mart 2020 tarihinde sitemizde ve Takvim Gazetesinde yayınlanacaktır. İşte çekiliş sonucu ve diğer detaylar…

Mini Cooper Kazanan Asil Talihli

İsmail Kartal / İstanbul

Mini Cooper Kazanan Yedek Talihli

Esin Nacak Turan / İstanbul

Homecity AVM Mini Cooper Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar nelerdir?

İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.

Kampanya tarihleri arasında çekilişe katılıp, alışverişlerini iade ya da iptal eden kişilerin çekiliş hakları da iptal olur.

Asil talihli 2 Nisan 2020 tarihine kadar, yedek talihli ise 17 Nisan 2020 tarihine kadar kimlik fotokopisi, ikramiye kazandıkları bilgisayar çıktıları, fiş / fatura ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri gereklidir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ödül kazanamaz.

Kervan Petrol Gıda İnşaat, Has Kule Yapı Sanayi, Çevre İnşaat Temizlik çalışanları, Homecity AVM içindeki bulunan mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları, tüzel kişiler ve U2 Tanıtım Promosyon Hizmetleri çalışanları ve 18 yaşından küçükler çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ödül kazanamaz.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere AVM’nin sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sorularınız için ise AVM içindeki kampanya danışma noktasından destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir