İpekyol Mağazalarında İndirim Kampanyası

İpekyol Mağazalarında İndirim Kampanyası kapsamında 31 Aralık 2018 tarihine kadar Bonus üyesi İpekyol mağazalarında seçili ürünlere %50’ye varan indirim bulunmaktadır. Peşin ve taksitli ödemeler kampanyaya dahildir. Diğer detaylar aşağıda yer almaktadır;

Kampanya kapsamında uygulanacak olan %50 indirim İpekyol mağazalarından yapılacaktır. 2018 Sonbahar ve Kış sezon ürün alışverişlerinde kasada ödeme tutarına görevli tarafından yansıtılacaktır. Banka tarafından işlem anında ya da daha sonra kredi kartı ekstresine farklı bir yansıma olmayacaktır. Kampanyadan yararlanabilmek için öncesinde ürünleri öğrenebilmek adına satış danışmanından destek almanızı öneririz. Online mağaza harcamaları kampanyaya dahildir. Tüm Garanti bankası kredi kartları ile yapılan ödemeler dahildir.

Bir müşteri birden fazla kez kampanyadan yararlanabilir. Stok ya da fiyat kısıtı bulunmamaktadır ancak İpekyol kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Daha detaylı bilgi alabilmek için; buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir