istegelsin Nedir? istegelsin Nasıl Kullanılır?

istegelsin, marketlerde gördüğünüz tüm ürün çeşitlerini uygulama üzerinden aynı ücretler ile satın alabileceğiniz adeta taşınabilir bir markettir. Uygulama üzerinden Türkiye’nin en güvenilir, en sevilen markalarına kolayca ulaşabilirsiniz ve herhangi  bir stok sorunu yaşamazsınız. Yani ne sipariş verdiyseniz; o kapınızda olacak, alternatif ürün tarafınıza sunulmayacaktır. Bu açıklamalar istegelsin nedir? sorusuna yanıt olacaktır. Uygulama ile ilgili olarak diğer detaylar aşağıdadır…

istegelsin Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı AppStore ve Google Play marketleri üzerinden indirebilirsiniz. Ardından telefon numaranız ve kişisel bilgileriniz ile birlikte kayıt olmanız gerekmektedir. GPS ayarlarına izin vererek otomatik olarak adresiniz sisteme kayıt olur. Eğer bulunduğunuz bölgede hizmet verilmiyor ise; bu aşamada hata verecektir. Eğer hizmet verilen bir bölgede iseniz; market sepetiniz doldurarak alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Klasik bir alışveriş işlemi olacaktır.

istegelsin Kampanyası

istegelsin ilk alışverişe özel 20 TL indirim veriyor, nasıl mı? Kampanya ile ilgili olarak detaylar için buraya tıklayınız.

Uygulama ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye https://www.istegelsin.com/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir