İzmir Park Samsung Çekilişi

İzmir Park Samsung Çekilişi kapsamında 15 Mart 2020 tarihine kadar İzmir Park AVM içerisinde bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde 125 TL ve katları tutarında alışveriş yapıp, fiş / fatura / e-fatura belgeleri ile birlikte kampanya danışma noktasına gidip ve belgeleri ibraz eden kişiler çekilişe katılabilir. Ardından katılımcıya; üzerinde çekilişe katılım numarası, ad, soyad, telefon, adres gibi kişisel bilgilerin yer aldığı ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir. Her 125 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı vermektedir. İşte çekiliş ile ilgili diğer detaylar…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

5 talihli Samsung 49″ Televizyon,
5 talihli Samsung Üstten Donduruculu Buzdolabı,
5 talihli Samsung 1400 Devir 9 KG Çamaşır Makinesi
5 talihli Samsung A+ Enerji Sınıfı Bulaşık Makinesi kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 23 Mart 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 26 Mart 2020 tarihinde Milliyet Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) ilan edilecektir. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

İzmir Park Samsung Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.
  • Kampanya tarihleri arasında çekilişe katılıp, alışverişlerini iade ya da iptal eden kişilerin çekiliş hakları da iptal olur.
  • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
  • Savranoğlu Turistik, İzmir Park AVM, Hedef Çekiliş Organizasyon çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp, ödül kazansa bile teslim edilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere AVM’nin sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sorularınız için ise AVM içindeki kampanya danışma noktasından destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir