Johnson Wax iPhone 11 Çekilişi

Johnson Wax iPhone 11 Çekilişi kampanyası dahilinde iPhone 11 ödülü kazanabilirsiniz. Nasıl mı? İşte kampanmyaya dair detaylar yazımızda…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

15 Ekim 2020 tarihine kadar yurt genelinde bulunan Migros mağazalarından, 5M Migros, Migros JET ve Sanal Market üzerinden Johnson Wax A.Ş’ye ait olan Mr. Muscle, Pronto, Glade ya da Kiwi markalı ürünlerden birklikte ya da ayrı tek seferde 30 TL ve katları tutarında alışveriş yapan Money özellikli kart sahipleri 1 adet çekiliş hakkı kazanır. İlgili markalardan yapılacak 30 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı kazandırmaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

10 şanslı talihli iPhone 11 64 GB,
20 talihli iPad WF 32 Space Grey,
50 talihli Canon Pixma Renkli Inkjet Yaz/Tar/Fot E414 ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 27 Ekim 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 30 Ekim 2020 tarihinde Posta Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek detaylardan haberdar olabilirsiniz.

Johnson Wax iPhone 11 Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylara Migros sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir