Joom nedir?

YouTube üzerinde video izliyorsunuz reklamlar… Emin bir iş adamı, bir giyim mağazası var ve ayrıca e-ticaret pazar yerinde ürünlerini satıyor. Fakat Emin’in çok fazla rakibi var. Ayrıca çevrim içi sitelerde komisyon oranları çok yüksektir. Daha fazla satış yapmak için Emin Joom’a kayıt oluyor. Bir serzeniş olsun diye değil; hiç abartmadan söylüyorum ki video izlerken 3 dakikada bir bu reklamı dinliyorum ve neredeyse ezberledim. Peki ağam Joom nedir? diye bir bakayım dedim. Bakmışken de sitemizde yayınlamamak olmaz. İşte detaylar…

Emin nereye girdin hacı, Joom nedir? bi’ diyiver. 

Joom, yurt dışında perakende satış yapılmasına yardımcı olacak uluslararası bir pazardır. Ürünler 120 ülkede milyonlarca Joom kullanıcısına sunulabilir. Joom pazarlama ve lojistiği kendisi yapıyor. Kapalı devre ortamlarda Joom’da satış yapılabilir. Evet bu cümlelerde sözünü ettiğim reklamda geçen cümleler. Joom reklamda da belirtildiği gibi bir e-ticaret platformu. Amazon gibi işleyişinin olduğunu reklamdan anlayabiliyoruz. Pazarlama, tanıtım, lojistik gibi süreçler firma tarafından gerçekleştiriliyor.

Peki Joom’un ödeme koşulları vs nedir?

Yönlendirilen sayfada incelediğim kadarı ile; komisyon oranları %5 ile %15 oranınında değişiklik göstermektedir. Abonelik ya da giriş ücreti bulunmamaktadır. Ödemeler ise 14 günde gönderilmekte olduğu belirtilmiş.

Satıcı olmak için şartlar nelerdir?

https://merchant.joom.com/ linki üzerinde bulunan “Satıcı Olun” başlığı altındaki formu doldurabilirsiniz. Sizden ad, soyad, e-posta bilgilerinizin dışında şirket adı, internet site adresiniz ve sevkiyat ülkesi bilgilerini de istemektedir. Bu formu doldurduktan sonra da gerekli geri dönüş size sağlanır.

Bu bir reklam / sponsorlu içerik yazısı değildir. Sadece çok fazla karşıma çıktığı için araştırıp siteye eklemek istedim. Joom üzerinde satış yapmak için detayları firmadan öğrenebilirsiniz. www.okampanya.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir