Kahve Dünyası Efsane Cuma Kampanyası

Kahve Dünyası Efsane Cuma Kampanyası kapsamında 29 Çekirdek kazanabilirsiniz. Nasıl mı? Kampanyaya dair detaylar yazımızda işte o detaylar…

Kampanyanın içeriği nedir, ben anlayamadım da?

29 Kasım Cuma günü 29 TL ve üzeri alışverişlere %29 çekirdek, 100 TL ve üzeri alışverişleriniz için ise 29 Çekirdek kazanabilirsiniz.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim peki?

En yakın Kahve Dünyası mağazasını ziyaret edin, satış danışmanı arkadaşlardan hangi kampanyadan yararlanmak istediğiniz söyleyin, Kahve Dünyası mobil uygulamasındaki QR kodu okutup, kampanyaya katılın.

Bilmem gereken başka bir şey var mı?

Kampanya 29 Kasım 2019 tarihinde geçerlidir. Kampanyadan 1 defa yararlanabilirsiniz. Kahve Dünyası’nın farklı kampanyaları ile birleştirilemez. Elektronik, aksesuar ve sosyal sorumluluk ürünlerinde kampanya geçerli değildir. Kahve Dünyası kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek görmesi halinde şartlarda değişiklik yapabilir.

Kahve Dünyası Efsane Cuma Kampanyası başlıklı yazımızı okudunuz. Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir