Kahve Dünyası Türk Kahvesi Günü

Kahve Dünyası Türk Kahvesi Günü Kutlu Olsun diyerek yeni kampanyasını bizlere sunuyor! Kampanya kapsamında 5 Aralık günü, Kahve Dünyası mağazalarında Türk kahvesi ikram. İşte kampanyaya dair detaylar yazımızda…

Kampanyanın içeriği nedir, ben anlayamadım da?

Kahve Dünyasının tüm mağazalarında 5 Aralık günü Türk Kahvesi ikramdır. Ayrıca 5Aralık kupon kodunu girenler 6 Aralık’tan itibaren yıl sonuna kadar 1 adet Türk kahvesi ikramı daha kazanacaktır.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim peki?

En yakın Kahve Dünyası mağazasını ziyaret edin, satış danışmanı arkadaşlardan hangi kampanyadan yararlanmak istediğiniz söyleyin, Kahve Dünyası mobil uygulamasındaki QR kodu okutup, kampanyaya katılın.

Bilmem gereken başka bir şey var mı?

5 Aralık günü Kahve Dünyası’nın tüm mağazalarında Türk Kahvesi geleneksel hale getirildiği ikramlar ile birlikte ücretsiz olarak servis edilecektir. Ayrıca bu keyfi yeniden yaşamak isteyenler için 5ARALIK kupon kodunu 5 Aralık tarihi gün sonuna kadar girerek; 6 Aralık ile yıl sonuna kadar tüm mağazalardan 1 adet Türk Kahvesi ücretsiz alabilirsiniz.

5 Aralık günü ücretsiz ikram edilecek Türk Kahvesi için mobil uygulama kullanma zorunluluğu yoktur. Bulunduğunuz bölgede Kahve Dünyası yok diye üzülmeyin; Aynı gün kahvedunyasi.com üzerinden vereceğiniz tüm siparişlerde 100 gram Türk Kahvesi ikram olarak gönderilecektir.

Kahve Dünyası Efsane Cuma Kampanyası başlıklı yazımızı okudunuz. Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir