Kamil Koç Cinemaximum Kampanyası

Kamil Koç Cinemaximum Kampanyası kapsamında 31 Mayıs 2019 tarihine kadar İstanbul – Eskişehir / Eskişehir – İstanbul / Ankara – İzmir / İzmir – Ankara / İstanbul – İzmir / İzmir – İstanbul seferlerinden herhangi birine bilet alan Kamil Koç Bumerang üyeleri Cinemaximum sinema bileti kazanacaktır. Detaylar aşağıda yer almaktadır;

Yukarıda belirtilen seyahatleri gerçekleştiren Bumerang üyeleri PNR kodu alabilmek için KKOC SINEMA yazıp, 3172’ye SMS göndererek ya da kamilkoc.com.tr adresinden PNR kod talep edebilirsiniz. Şartlara uyan Bumerang üyelerine Cinemaximum sinema bileti PNR kod şeklinde verilir. Alınan PNR kodları tek kullanımlık ve tek kişilik olmaktadır. Bumerang üyeleri kampanyadan maksimum 10 kez faydalanabilir.

KOC09 ile başlayan PNR kodları 31 Ocak 2019 tarihine kadar, KOC10 ile başlayan PNR kodları ise 30 Haziran 2019 tarihine kadar kullanılmalıdır. Haftanın her günü ve her saatte Cinemaximum sinema salonlarından kullanılabilir. VIP, Gold salonlar, İstinye Park, Kanyon, Zorlu, Akasya, Nişantaşı City’s sinemalarında kampanya geçerli değildir. IMAX, IMAX 3D, dijital 3D, 4DX, DBox, Screen X, MPX filmler de kampanyaya dahil değildir.

PNR kod ile Cinemaximum gişelerinde yer bileti ile değişikliği yapılabilir. Cinemaximum kioksları ya da internet üzerinden yapılan alımlar için geçerli değildir. Kamil Koç ve Cinemaximum kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. (İlgili linkte yönlendirilen sayfa Kamil Koç’un resmi WEB sitesinde yer alan kampanya sayfasıdır.)

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir