Kamil Koç internete özel indirim kampanyası

Kamil Koç internete özel indirim kampanyası kapsamında 1 Ekim 2019 tarihine kadar Kamil Koç Bumerang üyeleri online platformlar üzerinden yapacakları bilet alımlarında indirim kazanır. Kampanyaya dair tüm detaylar aşağıda yer almaktadır…

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 

Kampanyadan yararlanabilmek için; Kamil Koç Bumerang üyesi olmanız gerekmektedir. Üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra online platformlar üzerinden yapacağınız 50 TL ve üzeri bilet alımlarında 2 TL indirim ve puan kazanabilirsiniz.

Kampanyadan kimler yararlanabilir, kimler yararlanamaz? 

Kampanyadan Bumerang üyeleri yararlanabilir. Fakat ticari Bumerang üyeleri ve Kamil Koç personelleri kampanyadan yararlanamaz.

Kamil Koç internete özel indirim kampanyası ile ilgili diğer detaylar nelerdir? 

Kampanya kapsamında bilet sınırlandırılması bulunmuyor. Bumerang üyeleri online platformlar üzerinden yapacakları 50 TL ve üzeri alışverişler kapsamında 2 TL indirim ve puan kazanabilmektedir. Bilet iptallerinde ise standart kurallar geçerlidir.

Kamil Koç kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Daha detaylı bilgilere Kamil Koç müşteri hizmetlerinden ya da şubelerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer Seyahat Kampanyaları ile ilgili detaylara https://okampanya.com/diger-kampanyalar/seyahat-kampanyalari/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemiz içerisinde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, çekiliş kampanyaları, girişimcilik, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz. www.okampanya.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir