istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Karafırın Bayilik Şartları

Araştırmalara göre ülkemizde çalışan kişilerin yarısından fazlası kendi işini kurmayı hayal ediyor. Fakat işletme için yönetim bilgisi eksikliği ve acımasız rekabetin olduğu piyasada sıfırdan bir işe başlamak bu hayali başlamadan bitirebiliyor. Karafırın bu konu kapsamında olumsuzlukları ortadan kaldırarak, yatırım yapmak isteyen kişilerin enerji ve motivasyonunu yönlendirerek; kendi işlerinin sahibi olmasını sağlıyor. Bu yazımız içerisinde Karafırın Bayilik Şartları ile ilgili olarak detayları paylaşıyoruz. İşte detaylar…

Karafırın Bayilik ücretleri nelerdir? 

Bayilik Giriş Bedeli ……………………………………………………275.000 TL

İsim Hakkı ………………………..……………………………….…….. Cironun %5’i

Reklam Katılım Bedeli ………………………………………………. Cironun %1’i

Yatırım Maliyeti ……………………………….………………….……. Ortalama 4000 TL/m2

Mağaza Büyüklüğü ……………………………………………………. Minimum 200m2

Belirtilen fiyatlar KDV hariçtir. 

Bayilik giriş bedeli nedir? Bu bedeli neden ödüyorum?

Bu bedel karşılığında; Karafırın ismini, işletme ismi olarak kullanabilirsiniz. Karafırın uzun yılların uğraşları sonucunda elde edilen bilgi ve tecrübeleri size aktarmaktadır. Alınan bu bedel karşılığında; farklı bir işletmede bulunmayan bilgileri elde edebilir ve belirlediğiniz bir bölgede tek Karafırın şubesi olabilirsiniz. Ayrıca tescilli isim, logo kullanımı, iş idaresi, dekorasyon, ekipman seçimi, satış ve birçok konuda avantaj elde edebilirsiniz.

İsim hakkı nedir? Bu bedeli neden ödüyorum?

Bu bedel her sene üçer ay dönemler halinde alınan ve bir önceki cironun  %5 + KDV’sine denk gelen bedeldir. Bu bedel karşılığında Karafırın iş yerini açtıktan sonra; Karafırın’ın anlaşma kapsamında devam edecek desteklerinden yararlanabiliyor olacaksınız.

Mağaza yeri nasıl belirleniyor? 

Mağaza yeri için; Karafırın’ın veri tabanında kayıtlı olan noktalardan seçim yapabilir; dilerseniz de değerlendirilmesi adına önerilerinizi iletebilirsiniz. Öneriniz firma tarafından detaylı olarak incelenerek; uygun olması durumunda onaylanacaktır.

Mağaza içi dekorasyon nasıl yapılacak?

Mağazanın yeri belirlendikten sonra; Karafırın’ın mimarları tarafından öngörülen mağaza yerleşimi doğultusunda çalışmalar başlayacaktır. Mağazanın dekorasyonu ve eksikleri tamamlanarak anahtar teslimi işletmeciye verilir. Mağazanın büyüklüğüne göre dekorasyon süreci 2 ile 3 ay sürmektedir.

İşletmeci olarak eğitim görecek miyim? 

Karafırın mağazası açılmadan önce yatırımcılar 4 ile 8 hafta boyunca sistem eğitimi alacaktır. Bu ön eğitim şube açılışını takiben devam edecektir.

Franchise alabilmem için izlemem gereken yol nedir?

Karafırın bayiliğini alabilmeniz adına ilk izlemeniz gereken yol; http://www.karafirin.com.tr/bayibasvuru.php linkinde bulunan başvuru formunu doldurmak olacaktır. Ardından en kısa süre içerisinde yetkililer tarafınıza geri dönüş yapacaktır.

Bu sayfada yer alan fiyat ve diğer bilgiler zaman içerisinde değişiklik gösterebilir. Karafırın Bayilik Şartları ile ilgili en güncel bilgilere firmanın WEB sitesi üzerinden ve ilgili departmanlarından ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir