Kayseri Park BMW Çekiliş Sonucu

Kayseri Park BMW Çekiliş Sonucu planlanan takvim doğrultusunda 18 Nisan 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecek ve 21 Nisan 2020 tarihinde Hürriyet Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktı. Fakat Corona Virüs nedeni ile çekilişin yapılması bir ileri tarihe ertelendi. Çekiliş gerçekleştirildiğinde talihlilerin isimleri sitemizde bu sayfa içerisinde yer alacaktır.

2019 model BMW X1 Kazanan Asil Talihli

Çekiliş sonucu bekleniyor…

2019 model BMW X1 Kazanan Yedek Talihli

Çekiliş sonucu bekleniyor…

Kayseri Park BMW Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.
  • Kampanya tarihleri arasında çekilişe katılıp, alışverişlerini iade ya da iptal eden kişilerin çekiliş hakları da iptal olur.
  • Doruk Ticaret Yatırımlar, Kayseri Park AVM çlaışanları Kayseri Park AVM’de bulunan mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp, ikramiye kazansa bile ödül kazanamaz.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere AVM’nin sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sorularınız için ise AVM içindeki kampanya danışma noktasından destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir