Kelloggs Xiaomi Scooter Çekilişi

Kelloggs Xiaomi Scooter Çekilişi kapsamında Scooter, Akıllı telefon, Süpürge ya da Akıllı Bileklik ödüllerinden birisini siz kazanabilirsiniz. Nasıl mı? İşte kampanyaya dair detaylar yazımızda.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

11 Kasım 2020 tarihine kadar yurt genelinde bulunan tüm Migros Mağazalarından, 5M Migros, Migros JET ve Migros Sanal Market üzerinden Kellogg’s Tahıl Gevreği ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 10 TL ve katları tutarında satın alan Money Kart özellikli kart sahipleri çekilişe katılabilecektir. Her 10 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı verir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

10 şanslı talihli Xiaomi Elektrikli M365 Scooter,

20 talihli Xiaomi Redmi Note 9 Pro 64 GB Akıllı Telefon,

10 talihli Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Siyah Akıllı Robot Süpürge,

80 talihli ise Xiaomi Mi Smart Band 5 Siyah Akıllı Bileklik ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 25 Kasım 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilecek olup; çekilişin resmi sonucu ise 27 Kasım 2020 tarihinde Akşam Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek detaylardan haberdar olabilirsiniz.

Kelloggs Xiaomi Scooter Çekilişi ile ilgili diğer detaylar?

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylara Migros firmasının sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir