Kentpark AVM Vintage Çekilişi

Kentpark AVM Vintage Çekilişi kapsamında 2019 model ST MAX Elit 910 Vintage 3 Tekerlekli Elektrikli Moped kazanabilirsiniz. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

Çekiliş kapsamında 6 Eylül 2020 tarihine kadar Ankara ilinde yer alan Kentpark AVM içinde bulunan tüm mağazalardan aynı gün içerisinde toplamda 100 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak; AVM içindeki danışma bankasona gidip; Fiş / fatura / e-fatura ibraz edip onaylatan müşterilere üzerinde ad, soyad, doğum tarihi, telefon adres ve kampanya detaylarının yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

3 şanslı talihli 2019 model ST MAX Elit 910 Vintage 3 Tekerlekli Elektrikli Moped  ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 12 Eylül 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 16 Eylül 2020 tarihinde Milliyet Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) ilan edilecektir. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan da haberdar olabilirsiniz.

Kentpark AVM Vintage Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?

İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunlu olmaktadır. O nedenle yaptığınız alışverişlerin fişlerini saklamanız önemlidir.

Kampanya tarihleri arasında yapılan alışverişlerini iptal veya iade eden katılımcıların çekiliş hakkı iptal edilir.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Asil talihlilerin son başvuru tarihi: 01.10.2020 , Yedek talihlilerin son başvuru tarihi: 16.10.2020’dir. İkramiyelerin son teslim tarihi 31.10.2020’dir.

Kampanyaya Kentpark AVM çalışanları, Megatürk İnşaat Turizm ve İşl. A.Ş, Jones Lang LaSalle Gayrimenkul Hizmetleri Tic. A.Ş çalışanları, mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Kentpark AVM içindeki kampanya danışma noktaları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir