Kilpa Market 28.Yıl Çekiliş Kampanyası

Kilpa Market 28.Yıl Çekiliş Kampanyası kapsamında 13 Eylül ile 10 Kasım 2019 tarihleri arasında Gümüşhane, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin il ve ilçelerinde bulunan Kilpa Marketlerden, Kilpa Kart ile yapacağınız 75 TL ve katları tutarında alışveriş yapan kişiler çekilişe katılacaktır. 75 TL’lik her alışveriş 1 adet çekiliş hakkı vermektedir. Çekiliş sonucu açıklandı, sonuçlara https://okampanya.com/kilpa-market-28-yil-cekilis-sonucu/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

5 talihli Vestel Buzdolabı,
5 talihli Vestel Çamaşır Makinesi,
5 talihli Vestel Led TV,
10 talihli Vestel Bulaşık Makinesi,
25 talihli Vestel Elektirikli Süpürge,
35 talihli Vestel Çay Makinesi Şehzade İnox
35 talihli Vestel Sefa Tost Makinesi,
30 talihli Vestel Türk Kahve Makinesi,
30 talihli Vestel Su Isıtıcısı,
220 talihli 300 TL Kilpa Para Puan

olmak üzere toplamda 400 kişi ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 15 Ekim 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde yapılacaktır. Çekilişin resmi sonucu ise 21 Ekim 2019 tarihinde Birgün Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Kilpa Market 28.Yıl Çekiliş Kampanyası başlıklı yazımızı okudunuz. Kampanya ile ilgili olarak diğer tüm detaylara firma üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir