Konal Fiat Egea Çekiliş Kampanyası

Konal Fiat Egea Çekiliş Kampanyası kapsamında 15 Temmuz 2019 ile 10 Ocak 2020 tarihleri arasında Konya ve Aksaray illerinde olan Konal İnşaat mağazalarından 1000 TL ve katları tutarında verilen siparişe istinaden; sipariş formu ile birlikte kasalardan verilecek üstü kapalı katılım kartı üzerindeki şifreyi, ad-soyad, adres, telefon numarası bilgileri ile birlikte konal.com.tr üzerindeki alana giren kişiler kampanyaya katılabilecektir. (her 1.000 TL için 1 adet şifreli kart kazanabilirsiniz.) İşte çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylar…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli Fiat Egea Easy 2019 model otomobil kazanacaktır.

11 talihli Kütahya Porselen Aliza Bone Yemek Takımı (84 Parça),

9 talihli Kütahya Porselen Bone China Yemek Takımı (84 Parça),

10 talihli çift kişilik NG Afyon – Güral Otelde konaklama,

20 talihli ise Samsung Galaxy J4 16GB cep telefonu kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 30 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 6 Şubat 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Konal Fiat Egea Çekiliş Kampanyası ile ilgili diğer detaylar nelerdir? 
  • İkramiye tesliminde fiş, fatura ve şifreli kartın ibrazı zorunludur. Bu nedenle yapılan alışverişe istinaden belgelerin saklanması kendi sorumluluğunuz olmaktadır.

Kampanya kapsamında kazanan asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Asil talihliler 21 Şubat 2020, yedek talihliler ise 7 Mart 2020 tarihine kadar kimlik fotokopisi, iletişim bilgileri ve ikramiye kazandıkları şifreli kartları ve fişleri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail gönderebilir. Belirtilen tarihler son başvuru tarihleridir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan kişilerin hakları iptal olur.

Kampanyaya Konal İnşaat, U2 Tanıtım ve Promosyon çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılmış olup, ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri verilmez.

KDV ve ÖTV dışında bulunan diğer vergi ve yasal yükümlülükler de talihlilere ait olmaktadır.

Daha detaylı bilgilere Konal İnşaat firması üzerinden ulaşabilirsiniz. (konal.com.tr/)

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir