Kotex Vespa Motosiklet 2019 Çekiliş Kampanyası

Kotex Vespa Motosiklet 2019 Çekiliş Kampanyası 27 Haziran ile 26 Temmuz 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Kotex’in internet sitesine girerek, (site adresi: kotexactive.com) site üzerinde bulunan katılım formunu isim, soy isim, adres ve telefon bilgileri ile eksiksiz dolduranlar kampanyaya katılabilecektir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlandırılmıştır. İşte diğer detaylar…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 
  • 1 şanslı talihli Piaggio Vespa Primavera 50cc 2019 model motosiklet kazanacaktır,
  • 3 talihli Apple Watch Series 4 GPS 40 mm akıllı saat kazanacaktır,
  • 100 talihli ise 1 yıllık Kotex hediye paketi kazanacaktır.
Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 10 Eylül 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonuçları ise; 16 Eylül 2019 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Kotex Vespa Motosiklet 2019 Çekiliş Kampanyası ile ilgili diğer detaylar?

Asil talihlilerin 1 Ekim 2019 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise 16 Ekim 2019 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr mail adresine ya da U2 Tanıtım ve Promosyon’un adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. İlgili tarihlere kadar başvuru yapmayan asil ve yedek talihliler ikramiyeleri kazanamaz.

Çekiliş ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere Kotex’in resmi WEB Sitesi olan kotexactive.com üzerinden ulaşılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir