istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

La Vache qui rit Hediye Sinema Bileti

La Vache qui rit Hediye Sinema Bileti Kampanyasından kampanyaya dahil olan zincir marketlerden 10 TL tutarında LVQR – La Vache Qui Rit üçgen peyniri alan herkes yararlanabilir! Kampanya için geçerli ürünü satın aldığınız fişi atmamanız gerekiyor. Diğer detaylar aşağıdadır;  (NOT: Bu kampanya sona erdi, aşağıdaki linkten diğer sinema kampanyalarımızı görebilirsiniz!)

Çek Kazan uygulamasını akıllı telefonunuza yükleyerek, alışveriş fişinin fotoğrafını uygulamaya yükleyerek göndermeniz gerekecektir. Alışveriş fişinin fotoğrafını Çek Kazan uygulamasına göndermenizi takiben 24 saat içinde incelemeler yapılacaktır ve kampanya şartlarını sağlayan kişilere Çek Kazan mobil uygulaması üzerinden Cinemaximum sinemalarında geçerli 1 kişilik sinema bileti için kod gönderimi yapılacaktır. Bu kod ile birlikte Cinemaximum gişelerinden haftanın 7 günü ücretsiz sinema bileti alabilirsiniz.

Kampanyadan her tüketici maksimum olarak 5 kez yararlanma hakkına sahiptir ve toplam kontenjan 25.000 kişiliktir. Hediye sinema bileti ile özel gösterimler, 4DX, Atmos 3D, MPX, IMAX 3D ve VIP haricinde bulunan bütün filmlerden haftanın 7 günü yararlanabilirsiniz. Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye Çek Kazan mobil uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanabilmek için önemli bir nokta daha: Kampanyaya katılım sağlayabilmek için Çek Kazan uygulamasına Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerinizi vermeniz gerekmektedir.

Çek Kazan mobil uygulamasını Google Play’den indirmek için tıkla

Çek Kazan mobil uygulamasını AppStore’dan indirmek için tıkla

Diğer Sinema Kampanyalarını da incelemek isteyebilirsiniz: https://okampanya.com/sinema-kampanyasi/

La Vache qui rit Hediye Sinema Bileti” için bir yorum

  • Eylül 6, 2018 tarihinde, saat 5:46 pm
    Permalink

    Mükemmel site teşekkürler

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir