lifebox PhotoPick Samsung Galaxy Note 10 Çekilişi

lifebox PhotoPick Samsung Galaxy Note 10 Çekilişi kapsamında lifebox uygulamasından PhotoPick yapan kişiler her PhotoPick için 1 adet çekiliş hakkı kazanacaktır. Kampanya 1 Aralık 2019 ile 1 Şubat 2020 tarihleri arasında devam etmektedir. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/lifebox-photopick-samsung-galaxy-note-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

Çekiliş sonucunda 20 talihli kişi Samsung Galaxy Note 10 kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 18 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 20 Şubat 2020 tarihinde sitemizde (okampanya.com) ve Akşam Gazetesinde ilan edilecektir. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

lifebox PhotoPick Samsung Galaxy Note 10 Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?

Çekiliş sonucunda kazanılacak olan Samsung Note 10 Siyah 256 GB ürühnü için hat ve kart hariçtir.

6 Mart 2020 tarihine kadar başvuru yapmayan asil talihliler ile 21 Mart 2020 tarihine kadar başvuru yapmayan yedek talihliler ödül kazanamazlar.

Çekiliş katılımlarında ad, soyad ya da telefon bilgilerinden birinin eksik olması durumunda çekiliş hakkı verilmez.

Kampanyaya katılım her gün 10 adet çekiliş hakkı ile sınırlandırılmış olup toplamda kazanılacak çekiliş hakkı 630’dur.

Bir kişi birden fazla ödül alamaz.

Turkcell İletişim, Mucize Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçük kişiler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül dahi kazansa teslim edilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylı bilgilere firma müşteri hizmetleri ile görüşerek destek rica edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz. Diğer sitemizi de inceleyebilirsiniz. ocekilis.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir