Lifecell Çok Net Kampanyası

Lifecell Çok Net Kampanyası kapsamında 3 Mayıs 2019 tarihine kadar lifecell.com.tr üzerinden oynanacak oyunda her katılımcı film boyunca ekranda belirecek sonsuz işaretlerini yakalayıp puanlar toplayacak ve topladığı puanların genel skora eklenmesi ile birlikte 1 hafta sonunda katılan herkesin kaç GB hediye kazanacağı belirlenecektir. Kampanya ile ilgili olarak detaylar aşağıda yer almaktadır…

Kampanya kapsamında kazanılacak olan hediye belirlendikten sonra; 3 Mayıs ile 4 Mayıs 2019 tarihleri araında BiP Lifecell kanalını takip ederek kanaldaki kampanyalar arasından Çok Net Kampanyasını seçen kişiler aylık, haftalık ya da günlük internet paketlerinden biri hediye olarak kazanılacaktır.

Kampanyadan Turkcell ve Lifecell faturalı ve faturasız aboneleri yararlanabilir. Kampanyaya katılan kişilerin kazandıkları hediye internet kullanım hakları 30 Mayıs 2019 tarihine kadar COKNET yazıp 2200’a göndererek ya da müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek aktiflenmelidir.

Lifecell Çok Net Kampanyası ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere Lifecell’in resmi WEB sitesi üzerinden ulaşılabilir. Eğer ilgili sitede aklınıza takılan sorular yer almıyor ise müşteri hizmetleri ile de konu kapsamında görüşebilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir