Lila Kozmetik Mini Cooper Çekiliş Kampanyası 2020

Lila Kozmetik Mini Cooper Çekiliş Kampanyası kapsamında 14 Ekim 2019 ile 6 Nisan 2020 tarihleri arasında yurt içi satış noktalarından promosyonlu Maxx Deluxe krem boya 60 ml, Lilafix 60 ml saç boyası, Maxx Deluxe krem boya 100 ml, Maxx Deluxe Bleaching Powder 1000 ml, Lilafix Scalp Bleaching Powder 900 ml ürünlerinin birinden satın alıp, ürün kutularının içinde yer alan şifreyi; ad, soyad, adres bilgileri ile birlikte lilakozmetik.com sitesindeki ilgili alana giren kişiler çekilişe katılabileceklerdir. İşte çekiliş ile ilgili diğer detaylar…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli 2019 model Mini Cooper 5 kapı Benzinli Türkiye Paketi kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 13 Nisan 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu 16 Nisan 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Lila Kozmetik Mini Cooper Çekiliş Kampanyası 2020 kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Maxx Deluxe krem boya 60 ml, Lilafix 60 ml saç boyası, Maxx Deluxe krem boya 100 ml ürünleri için 1 adet çekiliş hakkı verilmektedir. Maxx Deluxe Bleaching Powder 1000 ml ürünü için ise 4 adet, Lilafix Scalp Bleaching Powder 900ml için 8 çekiliş hakkı çekiliş hakkı verilmektedir.
  • İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün kutusu ibrazı zorunludur. Bu kutuların saklanması sizin sorumluluğunuzda olmaktadır.
  • Asil talihliler 1 Mayıs 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 16 Mayıs 2020 tarihine kadar kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli ürün kutusu ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri ve eksiksiz teslim etmelidir. Eğer bu tarihlere kadar başvuru yapılmaz ise ödül teslimi yapılmaz.
  • Lila Kozmetik, Lilafix Kozmetik, Mobiltürk ve U2 Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp, ikramiye kazansalar bile ödülü teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışındaki vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere ve çekiliş için şifre girebilmek adına LİLA Kozmetik’in resmi WEB sitesine giriş yapabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir