Little Caesars Zula Gamer Menü Kampanyası

Little Caesars Zula Gamer Menü Kampanyası 1 Temmuz ile 1 Ekim 2019 tarihleri arasında WEB ve mobil uygulama üzerinden verilen siparişlerde geçerli olacaktır. Kampanya ile ilgili olarak yazımız içerisinde yer alıyor, işte detaylar…

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 

1 Temmuz ile 1 Ekim 2019 tarihleri arasında WEB sitesi ve mobil uygulama üzerinden verilecek Orta Boy Klasik Pizza ve 1 Lt Pepsi 27,90 TL menüsü için geçerli olacaktır. Menünün adı Zula Gamer Menü (Orta) olarak isimlendirilmiştir. Klasik pizza seçenekleri arasında geçerlidir ve nefis kenar ayrıca ücrete tabii olacaktır. Kullanıcılar her siparişten 1 adet kod kazanacaktır. Kullanıcı aynı siparişte 1’den fazla menü sipariş verse bile tek kod almaya hak kazanacaktır.

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin ise Zula Gamer Menü siparişi teslim edildikten sonra SMS ile tarafınıza verilecek 6 haneli kodu Zula’nın sitesi üzerinde ilgili alana girerek kullanabilirsiniz. Kod girişini başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra; Zula oyununa giriş yaparak sonrasında oyun içi çantasında yer alan Little Caesars Kasasını kullanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında ne kazanabilirim?

Evet gelelim kampanyadan kazanabileceğiniz nimetlere. Kampanya içerisinden farklı miktarlarda ZA çıkabilecek özel Little Caesers Kasalarıdır. Bu kasalardan 2500 ZA ile 50.000 ZA arasında hediye kazanılabilir.

Promosyon kodları ne zamana kadar geçerlidir?

Little Caesers üzerinden edindiğiniz promosyon kodları kampanya sonuna kadar geçerlidir. Geçerlilik tarihine kadar kullanılmayan kodlar ise geçerliliğini yitirir.

Little Caesars Zula Gamer Menü Kampanyası ile ilgili diğer detaylar nelerdir? 

Kampanya Little Caesers müşterilerine yönelik olmaktadır. Bu kampanya farklı kampanya ve promosyonlar ile birleştirilemez. Kampanyaya katılan kişiler şartları baştan kabul etmiş sayılır.

Şifre gönderimi, sipariş teslim edildikten 60 dakika sonra gönderilecektir. Little Ceasers ve Zula kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir.

Sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, çekiliş kampanyaları, girişimcilik, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz. www.okampanya.com

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir