Madame Tussauds 1 Bilet Alana 1 Bilet Bedava

Madame Tussauds 1 Bilet Alana 1 Bilet Bedava kapsamında Türk Telekom abonelerinin Madame Tussauds gişesinden alacakları tam bilet için bir bilet de hediye olarak kazanacaktır! Kampanya ile ilgili olarak diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

Kampanyadan yararlanabilmek için Türk Telekom BiDünya Fırsat uygulaması üzerinden fırsat kodu alınabilir. Bir diğer seçenek olarak da MT yazıp boşluk bırakarak TCKN yazıp 6262’ye SMS göndererek de fırsat kodunu alabilirsiniz ancak gönderilen SMS ücretli olacaktır. 6262’ye gönderilen SMS’ler Turkcell aboneleri için 80 kuruş, Vodafone aboneleri için 40 kuruş, Türk Telekom abonleeri için ise 40.75 kuruş olarak ücretlendirilir.

Kampanya 1 Mart ile 30 Nisan 2019 tarihleri arasında geçerli olmaktadır. Türk Telekom mobil, ev telefonu ve internet aboneleri kampanyadan yararlanabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için kullanılan fırsat kodları tek kullanımlıktır.

Bedava biletten yararlanabilmek için; Madame Tussauds gişesinden tam bilet alınırken; fırsat kodu paylaşılmalı ve bu şekilde alınan tam bilete ek bir bilet de bedava alınacaktır.

14 yaşın altındaki ziyaretçiler yalnızca 18 yaşından büyük bir yetişkin eşliğinde giriş yapabilir. Girişte kimlik ibrazı zorunludur. Alınan fırsat kodları 30 Mayıs 2019 tarihine kadar geçerlidir ve bu tarihten sonra da geçerliliğini yitirecektir.

Madame Tussauds 1 Bilet Alana 1 Bilet Bedava Kampanyası ile ilgili olarak detaylı bilgilere ulaşabilmek için buraya tıklayarak Türk Telekom kampanya sayfasına ulaşabilirsiniz. Eğer ilgili sayfa içerisinde aradığınız soruların yanıtı yok ise; firmaların müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir