Magnum Maserati Çekiliş Kampanyası 2019

Magnum Maserati Çekiliş Kampanyası kapsamında 1 Nisan ile 30 Eylül 2019 tarihleri arasında kampanyaya dahil Magnum ürünlerinden (promosyonlu ürün bilgileri aşağıda) satın aldıktan sonra; dondurma çubuğunda yer alan kampanyaya katılım şifresini ad, soyad ve adres bilgisi ile birlikte 2992’ye SMS göndererek ya da magnum.com.tr üzerinde yer alan ilgili alanları doldurarak bir diğer seçenek olarak da Magnum’un AppStore ve Google Play Store için sunduğu uygulamalar üzerinden çekilişe katılabilirsiniz. SMS ile kampanyaya katılım ücretli olmaktadır. Çekiliş sonucu açıklandı, https://okampanya.com/magnum-maserati-cekilis-sonucu/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

Çekiliş sonucunda 2 şanslı talihli 1.244.933.00 TL‘lik Maserati Ghibli Diesel 275hp 2018 model otomobil ikramiyesi kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 10 Ekim 2019 tarihinde, saat 11’de U2 Tanıtım Hizmetleri tarafından noter huzurunda ve halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonuçları ise 19 Ekim 2019 tarihinde Hürriyet Gazetesi Cumartesi Eki’nde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Magnum Maserati Çekiliş Kampanyası ile ilgili detaylar nelerdir? 

Çekiliş sonucunda asil ve yedek talihlilere tebligat yapılacaktır. Asil talihliler en geç 3 Kasım 2019 tarihine kadar, yedek talihliler ise en geç 18 Kasım 2019 tarihinee kadar kimlik fotokopisi, ikramiye kazandıkları şifreli ürün çubukları ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr mail göndermeleri ya da U2 Tanıtım’ın adresine şahsen başvuru yapmaları ve eksiksiz evrakları teslim etmeleri gerekmektedir. İlgili tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyeleri teslim alamazlar.

  • Unutmayın! çekiliş sonucunda talihlilerin ikramiye kazandıkları dondurma çubuklarını ibraz etmeleri gerekiyor. O nedenle şifrelerini yazdığınız her dondurma çubuğunu saklamanız gerekmektedir. Dondurma çubuklarının okunabilir olduğundan emin olmalısınız.
  • SMS ile kampanyaya katılım sağlamak isteyenler için; KDV ve ÖTV dahil Turkcell aboneleri 1 TL, Türk Telekom ve Vodafone aboneleri ise 0,65 TL olarak ücretlendirilir. WEB sitesi ve mobil uygulamalar üzerinden yapılan çekilişe katılımlar ise ücretsizdir.
Magnum Maserati Çekiliş Kampanyası kapsamında promosyonlu ürünler nelerdir? 

Türkiye genelinde bulunan satış noktalarından;

  • Magnum Classic, Antep Fıstıklı, Double Çikolatalı, Bademli, Beyaz, Double Karadut & Böğürtlüğen, Double Bal & Badem, Cherry, Yakut ve Dark ürünleri içinde yer alan şifreler 2 çekiliş hakkı verir.
  • Mini Classic, Mini Badem, Mini Dark, Mini Beyaz, Mini Yakut & Beyaz, Mini Classic-Badem-Beyaz, Mini Classic-Antep Fıstık-Fındık, Mini Kış Serisi Tahin&Classic, Mini Cherry Cherry&Badem, Mini Double Karadut&Böğürtlen-Çikolata-Karamel, Mini Double Bal Badem-Karadut&Böğürtlen ve Mini Salep ürünleri içinde yer alan şifreler 1 çekiliş hakkı verir.
Bu kampanyaya kimler katılamaz? 

Unilever Sanayi, U2 Tanıtım Hizmetleri ve Narkoz İletişim çalışanları, 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Katılıp, kazanmış olsalar bile ikramiyeleri teslim edilmez. KDV ve ÖTV dışında yer alan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Magnum Maserati Çekiliş Kampanyası ile ilgili olarak diğer tüm detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlgili link üzerinde Magnum’un kampanya sayfasına yönlendirileceksiniz.

Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir