istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Magnum Maserati Çekiliş Sonucu

Magnum Maserati Çekiliş Sonucu 10 Ekim 2019 tarihinde, saat 11’de U2 Tanıtım Hizmetleri tarafından noter huzurunda ve halka açık yapılan çekiliş ile belirlendi. Çekilişin sonuçları ise 19 Ekim 2019 tarihinde Hürriyet Gazetesi Cumartesi Eki’nde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz. İşte çekiliş sonucu ve diğer detaylar…

Maserati Kazanan Asil Talihliler

Emrah Kılıç / Ağrı

Abdullah Seyit Oruç / İzmir

Maserati Kazanan Yedek Talihliler

Seda Ünal / Ankara

Ercan Eryaz / İstanbul

Magnum Maserati Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Çekiliş sonucunda asil ve yedek talihlilere tebligat yapılacaktır. Asil talihliler en geç 3 Kasım 2019 tarihine kadar, yedek talihliler ise en geç 18 Kasım 2019 tarihinee kadar kimlik fotokopisi, ikramiye kazandıkları şifreli ürün çubukları ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr mail göndermeleri ya da U2 Tanıtım’ın adresine şahsen başvuru yapmaları ve eksiksiz evrakları teslim etmeleri gerekmektedir. İlgili tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyeleri teslim alamazlar.
  • Unutmayın! çekiliş sonucunda talihlilerin ikramiye kazandıkları dondurma çubuklarını ibraz etmeleri gerekiyor. O nedenle şifrelerini yazdığınız her dondurma çubuğunu saklamanız gerekmektedir. Dondurma çubuklarının okunabilir olduğundan emin olmalısınız.
  • Unilever Sanayi, U2 Tanıtım Hizmetleri ve Narkoz İletişim çalışanları, 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Katılıp, kazanmış olsalar bile ikramiyeleri teslim edilmez. KDV ve ÖTV dışında yer alan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
  • Magnum Maserati Çekiliş Kampanyası ile ilgili olarak diğer tüm detaylı bilgilere Magnun’un sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir