Magnum Porsche Çekilişi 2020

Magnum Porsche Çekilişi 2020 kapsamında 2 şanslı talihli ödül olan Porsche marka otomobilin sahibi olacak. Peki nasıl mı? Çekilişe nasıl katılabileceğinize dair bilgiler ve diğer detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır. İşte o detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

30 Eylül 2020 tarihine kadar yurt genelinde bulunan satış noktalarından alacağınız promosyonlu ürünlerden satın alıp; ürünün çubuklarında bulunan katılım şifresini, isim, soy isim, adres, telefon bilgileri ile birlikte magnumicecream.com sitesindeki ilgili alanlara girerek çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Promosyonlu ürünler: Magnum Classic, Badem, Antep Fıstık, Double Çikolata, Beyaz, Dobule Karadut & Böğürtlüğen, Cookie, Yakut ürünlerinin şifreleri için 2 adet çekiliş hakkı verilecektir. Mini Classic-Badem-Beyaz, Mini Classic-Antep Fıstık-Fındık, Mini Classic, Mini Badem, Mini Double Karadut & Böğürtlüğen – Çikolata – Karamel, Mini Cookie & Badem, Mini Beyaz & Classic, Mini Yakut & Beyaz ürün şifreleri için ise 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

Çekiliş sonucunda 2 şanslı talihli Porsche Cayman 1998cc 300hp Benzinli 2019 Model Otomobil kazanacaktır. Piyasa değeri 801.966,89 TL olmaktadır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 13 Ekim 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 17 Ekim 2020 tarihinde Hürriyet Gazetesi Cumartesi Ekinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Sitemizi ziyaret ederek aynı gün içinde talihlilerin isminden haberdar olabilirsiniz.

Magnum Porsche Çekilişi 2020 kapsamında diğer detaylar nelerdir?

İkramiye tesliminde ikramiye kazanan okunabilir şifreli ürün çubuğunun ibrazı zorunlu olmaktadır. Bu nedenle şifresini gönderdiğiniz her dondurma çubuğunu saklamanızı tavsiye ederiz.

Asil talihliler 4 Kasım 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 19 Kasım 2020 tarihine kadar kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli ürün ambalajı ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri gerekmektedir. Ayrıca dilerseniz belgeler ile şahsen de başvuru yapabilirsiniz. İlgili tarihlere kadar başvuru yapmayan asil ve yedek talihliler ödül kazanamaz.

Unilever Sanayi ve Ticaret Türk, U2 Tanıtım Promosyon ve Narkoz İletişim çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile ödülü teslim edilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekilişe dair diğer detaylı bilgilere www.magnum.com.tr adresinden ya da 444 25 19 çağrı hattından ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir