Malatya Park Toyota Corolla Çekiliş Sonucu

Malatya Park Toyota Corolla Çekiliş Sonucu kapsamında çekiliş 22 Şubat 2020 tarihinde yapılmış ve çekilişin resmi sonuçları ise 24 Şubat 2020 tarihinde Yeni Malatya Gazetesi ve sitemizde yayınlanacaktır. Aynı günde sitemizden sonuçlara ulaşabilirsiniz. Çekiliş sonucu ve diğer detaylar yazımızda yer almaktadır…

 Toyota Corolla 1.8 Hybrid Dream 2019 Kazanan Asil Talihli

Onur Ayhan

 Toyota Corolla 1.8 Hybrid Dream 2019 Kazanan Yedek Talihli

Önder Eren

Malatya Park Toyota Corolla Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylardan bahseder misiniz?

İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.

Kampanya tarihleri arasında çekilişe katılıp, alışverişlerini iade ya da iptal eden kişilerin çekiliş hakları da iptal olur.

MGG Malatya Girişim Grubu, Hedef Çekiliş Organizasyon çalışanları, Gordion AVM içindeki tüm mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa da ödülü teslim edilmez.

KDV ve ÖTV vergileri dışında yer alan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Malatya Park AVM’nin sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Malatya Park AVM içinde bulunan kampanya danışma noktasından da destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir