Malatya Park Toyota Corolla Çekilişi

Malatya Park Toyota Corolla Çekilişi kapsamında 16 Şubat 2020 tarihine kadar Malatya’da yer alan Malatya Park AVM içinde bulunan tüm mağazalardan aynı gün içinde yapılacak 150 TL ve katları tutarında (Her 150 TL için 1 adet çekiliş hakkı.) alışveriş yapıp; akabilinde fiş / fatura / e-fatura ile birlikte kampanya danışma noktasına giden müşteriler belgelerin ibrazı ile birlikte çekilişe katılır. Ardından üzerinde çekilişe katılım numarası, ad, soyad, adres, doğum tarihi, telefon ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilir. https://okampanya.com/malatya-park-toyota-corolla-cekilis-sonucu/ linkinden sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli Toyota Corolla 1.8 Hybrid Dream 2019 model araba kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 22 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 24 Şubat 2020 tarihinde Yeni Malatya Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) ilan edilecektir. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Malatya Park Toyota Corolla Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.
  • Kampanya tarihleri arasında çekilişe katılıp, alışverişlerini iade ya da iptal eden kişilerin çekiliş hakları da iptal olur.
  • MGG Malatya Girişim Grubu, Hedef Çekiliş Organizasyon çalışanları, Gordion AVM içindeki tüm mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa da ödülü teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında yer alan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Malatya Park AVM’nin sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Malatya Park AVM içinde bulunan kampanya danışma noktasından da destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir